Neato D4 Connected | Розумний, але простий в експлуатації робот-пилосмок 

 

Головна / Про програму trade-in / Актуальні роботи по trade-in / D4 Connected

Botvacтм D4 Connected

Стандартна модель робота-пилосмока для будь-якого типу підлоги. Оптимальний час прибирання.

Керування з корпусу та по Wi-Fi.

Опис

Нова модель розумного робота-пилосмока. Має просте керування за допомогою однієї кнопки на корпусі. Укомлектована основною комбінованою нижньою щіткою, яка відмінно працює як на гладкій підлозі, так і на коврах.

Легке встановлення додатку Neato app для контролю за роботом з будь-якої точки світу та доступу до додаткових функцій. В моделі реализовані ЕКО та ТУРБО режими прибирання, функція швидкого заряджання для продовження прибирання, функція NO-GO lines для встановлення віртуальних обмежувачів. Режим Extra Care - для делікатного прибирання в приміщенні з крихкими предметами.

Ultra Perfomance фильтр затримує найдрібніші частинки пороху. Час роботи на одному заряді акумулятора до 75 хвилин.

Унікальна технологія лазерного сканування та побудови карти приміщення дозволяє максимально точно орієнтуватися у просторі, що значно впливає на якість прибирання та знижує його час. В середньому швидкість прибирання становить 1 кв.м/хв.

Також точність побудови карти дозводяє роботу-пилососу Neato продовжувати прибирання з того самого місця, на якому прибирання було перервано для дозаряду акумулятора (у разі, якщо заряду акумулятора не вистачило на прибирання усього приміщення). Таким чином загальна площа прибирання, що доступна для цієї моделі становит біля 220 кв.м (з урахуванням двох дозарядів акумулятора).

Потужні двигуни колес дозволяють роботу долати пороги, заїзджати на коври. Ця модель робота не комплектуєтсья бічною щіткою. При цьому відстань від краю основної щітки до краю корпусу робота становить лише 1,5 см.

Комплектація
Найменування Опис
Робот-пилосмокNeato Botvac D4 Connected
Акумуляторна батареяLi-ion 2100 мАг
Станція заряджаннявід мережі 220В
Провід станції заряджання1,5 метр
Основана комбінована щітка276 мм
Основна пелюстокова щітка (стандартна)-
Ultra Perfomance фільтр2 шт.
Бокова щітка-
Обмежувальний маркер -

Виконана передпродажна діагностіка та чищення. 100% робочий стан, зовнішній вигляд зі слідами експлуатації (подряпини та потерстості на корпусі пилосмока, на станції заряджання). В комплект поставки входить: робот-пилосос, два Ultra Perfomance фільтри (нові), комбінована нижня щітка, станція заряджання з проводом, інструкція українською мовою, гарантійний талон на 6 місяців від дати продажу. Гарантія поширюється на: робот-пилосос, станцію заряджання, акумулятор. На нижню щітку, фільтри гарантія не надається. Після спливу гарантійного терміну робот приймається на сервісне обслуговування в нашому сервісному центрі. Придбанний робот-пилосос Neato Botvac D4 Connected б/в поверненню та/або заміні не підлягає.

Технічні характеристики
Найменування Значення
Станція заряджання220В
Акумуляторна батареяLi-ion 2100 мАг
Рівень шуму70 дБ
Час роботи / площадь прибираннядо 75 хв. / до 70 кв.м
Гарантія 6 місяців
Габарити пристрою
Розміри пристрою
  Метрична Британська/США
Довжина 33.5 см 13.2 in
Ширина 32.1 см 12.7 in
Висота 10 cм 3.9 in
Вага 3.35 кг 7.37 lbs
Neato Botvac D4