Neato Botvac D-Series D85 | Найкраще рішення для власників хатніх тварин як з довгою, так і з короткою шерстю 

 

Головна / Про програму trade-in / Актуальні роботи по trade-in / D85

Botvacтм D85

Створений для прибирання будь-якої поверхі. Ідеально підходить для ваших хатніх тварин як з короткою, так і з довгою шерстю.

D Series - ТОП з продажів 2017 року.

Опис

ТОПова модель робота-пилосмока в лінійці Neato Botvac D-series. Завдяки основній комбінованій щітці ця модель ідеально підходить для власників домашніх тварин та людей, що стаждають на алергію.

Унікальна технологія лазерного сканування та побудови карти приміщення дозволяє максимально точно орієнтуватися у просторі, що значно впливає на якість прибирання та знижує його час. В середньому швидкість прибирання становить 1 кв.м/хв.

Також точність побудови карти дозводяє роботу-пилосмоку Neato продовжувати прибирання з того самого місця, на якому прибирання було перервано для дозаряду акумулятора (у разі, якщо заряду акумулятора не вистачило на прибирання усього приміщення). Завдяки цьому пилосос має можливості прибирати білші площі з більшою кількістю кімнат.

Потужні двигуни колес дозволяють роботу долати пороги, заїзджати на коври.

Комплектація
Найменування Опис
Робот-пилосмокNeato Botvac D85
Акумуляторна батареяLi-ion 7200 мАг
Станція заряджаннявід мережі 220В
Провід до станції заряджання1,5 метр
Основна комбінована щітка276 мм
Основна пелюсткова щітка (стандартна)276 мм
Ultra Perfomance фільтр2 шт.
Бокова щітка1 шт
Обмежувальний маркер -

Виконана передпродажна діагностіка та чищення. 100% робочий стан, зовнішній вигляд зі слідами експлуатації (подряпини та потерстості на корпусі пилосмока, на станції заряджання). В комплект поставки входить: робот-пилосмок, два Ultra Perfomance фільтра (нові), комбінована основна нижня щітка, стандартна пелюсткова щітка, бокова 5-ти променева щітка, станция заряджання з проводом, инструкція українською мовою, гарантійний талон на 6 месяців від дати продажу. Акумулятор Li-ion 7200 мАг. Гарантія поширюється на: робот-пилосос, станцію заряджання, акумулятор. На нижні та бокову щітку, фільтри гарантія не надається. Після спливу гарантійного терміну робот приймається на сервісне обслуговування в нашому сервісному центрі. Придбанний робот-пилосмок Neato Botvac D85 б/в поверненню та/або заміні не підлягає.

Технічні характеристики
Найменування Значення
Станція заряджання220В
Акумуляторна батареяLiIon 7200 мАч
Рівень шуму70 дБ
Час роботи / площа прибираннядо 90 хв. / до 90 кв.м
Гарантія 6 месяців
Габарити пристрою
Розміри пристрою
  Метрична Британська/США
Довжина 32.1 см 12.7 in
Ширина 33.5 см 13.2 in
Висота 10 cм 3.9 in
Вагас 4.1 кг 9 lbs
Neato Botvac D85 Neato Botvac D85