Neato Robotics | Сайт Clever&Clean 

Botvac™

Головна / Новини компанії

Новини компанії

Новини вересня 2020 року
На міжнародній виставці IFA в Берліні відбулася презентація нових моделей від Neato Robotics – D8, D9, D10. Нові роботи виконані в максимально лаконічному корпусі, який покликаний забезпечити високоякісне прибирання та простоту обслуговування робота. Оновлений фільтр повітря отримав категорію True HEPA - вловулює до 99,97% аллергенів та частинок пороху. Нові моделі матимуть модуль Bluetooth для ще більш простого підключення їх до смартфону та систем розумного будинку.Новини вересня 2018 року
Як завзвичай на початку осені Neato Robotics презентує оновлення модельного ряду роботів-пилососів. В цьому році суттєвих змін в моделях та технологіях прибирання не відбулося. І це зайвий раз підтверджує що концепція робота-пилососа D-форми з лідаром, винесеною на передній край нижньої щітки, простим та зручним для чищення контейнером для сміття є оптимальною з точки зору інженерів та користувачів по всьому світові.

В цей раз зміни відбулися в лінійці середніх моделей - Neato Botvac D3 та D5 Connected. На додаток до них випущені Neato Botvac D4 и D6 Connected. Що в них нового на фоні попередників?

  • Neato Bovac D4 Connected - для нього основою є модель D3, але відтепер час прибирання на одному заряді становить до 75 хв., робот виконаний в оновленому корпусі, також без бокової щітки, більше доступних функцій у додатку Neato (зокрема - No-Go Lines)
  • Neato Bovac D6 Connected - на базі D5, час прибирання на одному заряді до 120 хв., оновлений корпус більш схожий на корпус Neato Botvac D7 Connected, оновлена основна пелюстково-щетініста щітка, нові функції в додатку (в т.ч. No-Go Lines)

Як завжди нові моделі з'являються у продажі в Європі через кілька місяців після їх анонсу. При цьому продаж моделей Neato Botvac D3 и D5 Connected продовжаться і в наступному маркетинговому роціНовини вересня 2017 року
Незабаром лінійка поповниться новою моделлю Neato Botvac D7 Connected. Модель виконана в лаконічному і одночасно багатому дізайні, а також буде враховувати усі попередні напрацювання інженерів Neato Robotics. Відтепер ієрархія моделей в лінійці Botvac Connected буде виглядати наступним чином:

  • Bovac D7 Connected
  • Bovac Connected
  • Bovac D5 Connected
  • Bovac D3 Connected

Також ще певний час буде продовжуватись продаж моделі Neato Botvac D85. Недивлячись на відсутність керування по Wi-Fi та комплектацію Ni-Mh акумулятором, цей робот-пилосос є справжнім хітом з продажів по усьому світу.

Про початок продажів моделі Bovac D7 Connected буде повідомлено окремо.Новини осені 2016 року
В США стартовали предзамовлення продовження лінійки Neato Botvac Connected - моделей Neato Botvac D3 Connected та Neato Botvac D5 Connected.

В 2017 р. модель Botvac D75 буде знято з виробництва, в той час як уподобаний багатьма покупцями робот-пилосмок Neato Botvac D85 по-прежньому буде вироблятися. З моделлю Neato Botvac Connected все без змін - вона залишаєтсья топовою в поточній лінійці роботів-пилосмоків Neato Robotics. В Україні нові моделі очікуються наприкінці зими 2017 року.
Детальніше >>

Останні огляди Neato Botvac

- iXBT
- HiTechMail
- 3DNews
- HabraHabr
Новини січня 2015 року
Лазерні війни майбутнього, сподіваємося, так і залишаться захоплюючим фантастичним кіновидовищем. А ось в наших домівках лазер вже може боротися із порохом та сміттям. В нових американських роботах-порохотягах від компанії Neato Robotics реалізована система Botvision (лазерний просторовий сканер, що обертається, програмне забезпечення SLAM, як у беспілотних авто від Google). Ця система, за твердженням виробника, допомогає роботам-пилосмокам Neato Botvac краще та швидше орієнтуватися в просторі, складати карту приміщення та методично, рухачись «розумно», вичищати його від сміття. До нас в руки попала топова модель Botvac 85: подробно вивчили прилад та з'ясували чи дійсно лазерна навігація призводить до кращих результатів прибирання. Доречі, на нашому ринку це прем'єра - до цього у нас офіційно не продавались «лазерні» роботи-пилосмоки.
Детальніше >>Новини 2014 року
Компанія Neato Robotics оновила модельний ряд своїх легендарних роботів-порохотягах, оснащених скануючим лазерним дальноміром інфрачервоного діапазону. Головним оновленням можна вважати встановлення бокової щітки, яка точно буде сприяти підвищенню якості прибирання. Також збільшена довжина основної щітки. Є і інші зміни. Ця нова серія Botvac представлена чьотирма моделями, які відрізняютсья тільки комплектацією та кольорами кришочок на сканері. На російському ринку компания Clever&Clean, яка є ексклюзивним представником продукції Neato Robotics, пропонує три моделі Botvac. На тестування нам дістався топовий варіант з самою багатою комплектацією - модель Neato Botvac 85.
Детальніше >>