Neato Robotics | Сайт Clever&Clean 

 

Головна / Про trade-in

Про trade-in

Не секрет, що розумна роботи від Neato є не лише одними з найкращих роботів-пилосмоків в світі, в яких втілені найсучасніші технології та розробки та при виготовленні яких використовуються найякісніші матеріали та комплектуючі, але і досить дорогими роботами. Усі власники роботів від Neato цінують переваги цієї марки та швидко стають її прихильниками. Але як бути, якщо Ваш робот-пилосос втратив початковий зовнішній вигляд, морально став не таким актуальним, як в день придбання або просто з'явилась нова модель яка більш відповідає бажанням або більш пасує до дизану помешкання, але старий пилосос ще справно працює (хай йому грець!))?

Деякі дарують його родичам, деякі намагаються продати знайомим або через сайти оголошень. При цьому перший власник не застрахований від неприємних моментів коли родичі, не розібравшись з правилами експлуатації, звинувачують в поганому подарунку, а бажаючих придбати б/в пилосос по оголошенню в інтернеті мало і оголошення висить по пів року і більше.


Для кого призначена програма trade in?


- Для покупців, які бажають стати власниками ТОПових роботів від Neato robotics, користуватися офіційною гарантією та сервісною підтримкою, але не бажають сплачувати повну вартість.

- Для власників роботів-пилосмоків Neato, придбаних у нашій компанії або у наших офіційних дилерів.В чому полягають переваги купівлі робота-пилососа Neato по програмі trade in?

 1. При купівлі робота-пилосмока по програмі trade in Ви купуєте робота тієї моделі, що Вам подобаєтся, в гарантовано повністю справному технічному стані. Перед виставленням на продаж ми виконуємо діагностику робота, його чищення, замінюємо деталі, які вийшли з ладу або спрацювали суттєву частину свого ресурсу.
 2. На придбаний робот-пилосмок надаєтся безкоштовне піврічне гарантійне обслуговування. В подальшому, у разі виникнення несправностей, Ви гарантовано можете здати його в ремонт в офіційний сервісний центр в Україні.
 3. Ви стаєте власником офіційного примірника робота, призначеного для європейського ринку, а не, наприклад, країн Південної Америки, Азії тощо, які часто пропонуються за низьким цінами в інтернеті.
 4. І саме головне – Ви сплатили за нього значно менше!


Що потрібно щоб Ваш робот був прийнятий для реалізації за умовами програми trade in?

 1. Володіти офіційно поставленим в Україну робот-пилососом Neato. Модель, комплектація та фізичний стан робота впливають тільки на вартість, за якою ми можем його пропонувати на вторинному ринку.
 2. Передати пилосмок та аксесуари до нього, документи та пакування в наш офіс в Києві. Одночасно з передачею підписується акт приймання-передачі робота на оцінку та діагностику.
 3. Після оцінки та діагностики робота-пилосмока (виконується безкоштовно) прийняти рішення про варіант участі в програмі trade in (виплата його вартості одразу або виплата після реалізації) або відмовитись від участі в програмі trade in.
 4. У випадку прийняття участі в програмі trade in, в залежності від обраного варіанту участі, придбати одразу новий робот-пилосмок Neato в нашій компанії або у нашого офіційного дилера, або після реалізації переданого робота-пилосмока.


Що необхідно щоб придбати робот-пилосмок за умовами програми trade in?

 1. Обрати на нашому сайті у відповідному розділі з пилосмоками за програмою trade in робот-пилосмок.
 2. Одразу оформити замовлення на сайті або замовити попередню консультацію менеджера та отримати додаткову інформацію про його стан, за необхідності здійснити доукомплектацію його аксесуарами та/або витратними матеріалами (обмежувальний маркер, додаткові щітки, фільтри тощо).
 3. Сплатити за робот-пилосмок в замовленій комплектації та отримати його.


Увага!

 1. Гарантія, що надається на придбані за програмою trade in робот-пилосос не поширюється на такі його елементи:
  • щітки (нижня та бокова);
  • повітряні фільтри.
 2. Придбані роботи-пилосмоки за програмою trade in обміну або поверненню не підлягають.
 3. Передача робота-пилосмока на реализацію здійснюється після підписання договору між його власником та нашою компанією.
 4. У разі, якщо власник робота, який підписав договір про передачу робота за програмою trade in, післе передачі його на реалізацію, приймає рішення про розірвання договору та повернення робота йому назад, в цьому випадку він зобов'язаний буде сплатити вартість виконаних робіт по підготовці робота к реалізації (діагностіка, чищення, ремонт, розміщення пропозиції на веб-сторінці) та вартість використаних при підготовці к реалізації запасних частин, витратних матеріалів тощо.