Neato D8 Connected | Розумний робот-пилосмок нового покоління 

Neato D8

Головна / Каталог продукції Neato / Інформація про модель Neato D8

Neato D8

Оновлена стандартна модель пилосмока для будь-якої підлоги.

Керування з корпусу та по Wi-Fi.

Опис

Перший представник з оновленої лінійки роботів Neato Robotics. Як і будь-який інший робот-пилосмок від Neato, новий D8 ефективно виконує прибирання на будь-якому типі підлоги, впевнено долає пороги до 2 см, працює в Еко або Турбо режимі, підтримує No-Go Lines та має великий контейнер для сміття об'ємом 0,7 л. Час прибирання становить до 100 хвилин на одному заряді акумулятора. У разі, якщо заряду акумулятора не вистачає на завершення прибирання, робот повертається для дозарядки на базу, а після дозарядки продовжує прибирання з того самого місця, де воно було перервано. У такій спосіб робот здатний двічи дозарядитися протягом одного циклу прибирання. Керування роботом здійснюється за допомогою додатку для Android чи iPhone або за допомогою кнопки на корпусі робота.

У роботі реалізовано функцію голосового помічника. У разі виникнення яких-небудь позаштатних ситуацій, помічник голосом через вбудований динамік робота повідомляє про суть проблеми. На теперішній час в голосовому помічнику доступні лише англійська та деякі європейські мови. Українська озвучка у перспективі.

Робот постачаєтсья з двома оновленими фільтрами повітря High Efficiency Particulate Air, які здатні затримувати порох розміром до 10 мікрон та 99% алергенів які найчастіше зустрічаються в помешканні. Робот виконано в корпусі з матового пластика, верхня частина в кольорі індиго.

Програмне забезпечення робота постійно удосконалюється та автоматично завантажується по Wi-Fi. Ви можете бути впевненим що усі актуальні оновлення будуть встановлені на робота незалежно від того, як давно ви його придбали. Робот призначений для підключення до Wi-Fi мереж 2,4 ГГц.

Оскільки компанія Neato Robotics перша в світі реалізувала навігацію робота-пилосмока за допомогою лідару, то, природньо, що в цій моделі лазерна навігація стала ще більш досконалою. І звісно ви можете не хвилюватись за конфіденційність свого помешкання, оскільки роботи Neato ніколи не містили камер, мікрофонів тощо, на відміну від аналогічної продукції деяких інших виробників.

В нових моделях роботів значно зменшено габарити бази заряджання та знижено вимоги до вільного простору по боках робота в місці, де він стає на зарядку. Тож тепер ви маєте можливість паркувати робот в більш вузьких місцях, ніж попередні покоління роботів Neato. Модель робота укомплектовано нижньою основною щетиністо-силіконовою щіткою довжиною 28 см, а також 5-ти променевою боковою щіткою для вимітання бруду з-під плинтусів та країв меблів.

Комплектація
Найменування Описа
Робот-пилосмокNeato D8 Connected
Акумуляторна батареяLi-ion 2100 мАг
Станція заряджаннявід мережі 220В
Провід к станції заряджання1.8 метра
Комбінована основна нижня щітка276 мм
Пелюсткова щітка (стандартна)ні
Фільтр повітря2 шт.
Бокова щіткатак
Інструмент для чищеннятак
Технічні характеристики
Найменування Значення
Станція заряджання220В
Акумуляторна батареяLi-ion 2100 мАг
Рівень шуму70 дБ
Час роботи / площа прибираннядо 100 хв. / до 210 кв.м
Гарантія 1 рік
Габарити пристрою
Розміри пристрою
  Метрична Британська/США
Довжина 32.29 см 12.71 in
Ширина 33.59 см 13.22 in
Висота 10.13 cм 3.99 in
Вага 3.66 кг 8.07 lbs