Neato Robotics | Сайт Clever&Clean 

Botvac™

Головна / Про компанію

Про компанію

Історія компанії


В 2004 році ми заснували компанію Neato Robotics в Силіконовій долині, штат Каліфорния. Це місце, як ніяке інше, краще за все підходить для реалізації поставленої нами задачі, - створення роботів, які достатньо розумні щоб виконати роботу в домі, так само ефективно, як це робить людина. Наша робота направлена на покращення життя людей, щоб мы усі могли витрачати менше часу на прибирання та проводити більше часу зі своїми родинами та друзями. Команда інженерів Neato створила інноваційний продукт – розумний та потужний робот-пилосмок.

Те, що нас надихає

Ми захоплені створенням продуктів, які роблять ваше життя простішим, надаючи вам більше вільного часу та роблячи так, щоб ви почували себе комфортніше в вашому домі.

Робимо складне простим та доступним

Прихід роботів на службу в кожен дім потребує вирішення складних конструкційних та програмних питань. Наші інженери роблять складне простим і доступним по ціні.

Робот як друг

Дайте йому ім'я. Познайомте його з вашим собакою. Зробіть його частиною вашої родини. Кожен день ми працюємо над тим, щоб роботи ставали розумнішими, приваблішими та комунікабельнішими.

Керівництво
- Джакомо Маріні, голова та головний виконавчий директор
- Холлі Андерсон, фінансовий директор
- Аллен Холлінгсхед, віце-президент з продажів в Америці
- Аврил Мерфі, віце-президент з продажів в Европі
- Ненсі Нунциаті, віце-президент з маркетингу
- Майк Перкінс, віце-президент з розробок


Члени Правління
- Джакомо Маріні, голова
- Чак Холлоуей, Стенфордський GSB
- Дірк Meuer, Vorwerk DSV GmbH
- Д-р Томас Родеманн, Vorwerk Elektrowerke GmbH & Co. KGНаш час


З 2015 року продукція Neato Robotics офіційно представлена групою компаній Clever&Clean, яка є експертом в галузі автоматичного прибирання будинку та має багаторічний досвід в галузі створення та просування роботів для будинку.