Neato Robotics | Сайт Clever&Clean 

Гарантія та сервіс

Головна / Гарантія та сервіс

Після активації гарантії на сторінці Активація гарантії, Ви можете користуватись безкоштовним гарантійним обслуговуванням від представника Neato в Україні. На усі роботи-пилосмоки Neato Robotics надається один рік безкоштовного гаратійного обслуговування. Вподальшому обслуговування та ремонт роботів здійснюється на платній основі.

Звертаємо увагу, що гарантійне та платне сервісне обслуговування в нашому сервіскому центрі здійснюється виключно для продукції, яка придбана у офіційного дистриб`ютора або його авторизованих дилерів. Ідентифікація роботів-пилосмоків здійснюється на підставі їх серійних номерів. Роботи-пилосмоки, що не пройшли перевірку за серійним номером, радимо здавати на сервісне обслуговування в місце купівлі.

Щоб здати робота в наш сервісний центр необхідно надати: заповнений гарантійний талон, робот-пилосмок. Терміни та обсяги виконуємих робіт - у відповідності до законодавства України. У разі, якщо сервісною політикою виробника передбачено розширення прав покупця відносно місцевого законодавства, то в частині розширення прав застосовується політика виробника.

Перед зверненням в сервісний центр, радимо ознайомитись із поширеними запитаннями щодо роботи роботів-пилосмоків FAQ